Tuleje TrakRyder


Tuleje zawieszenia odgrywają bardzo ważną rolę w bezpieczeństwie, komforcie jazdy oraz prowadzeniu. Tuleje są elementem, w którym umieszcza się i centruje inne części układu zawieszenia, przez co mają zasadniczy wpływ na odczucia i współpracę pojazdu z kierowcą.

Tuleje z syntetycznego elastomeru.


Jeśli wymagasz szybkiej reakcji, wysokiego poziomu żywotności i wytrzymałości, to materiał jakim jest syntetyczny elastomer, zastosowany w produkcji naszych tulei, spełni Twoje wymagania. W szczególności pasować będą wszędzie tam gdzie, wymagana jest wytrzymałość związana z dużym obciążeniem przewożonego ładunku, solidnej kontroli nad zawieszeniem czy wtedy, gdy elementy układy są szczególnie narażone na korozję. Aby zapewnić stałą obecność smaru, tuleje Pedders wyposażone są w znajdujące się na powierzchni specjalne mikrokieszonki.

Tuleje gumowe.


Nie pomijając zaawansowania, jakie prezentują syntetyczne materiały wykorzystywane do produkcji, naturalna charakterystyka pracy gumowych tulei czyni z nich najbardziej uniwersalne rozwiązanie o szerokim zastosowaniu w offroadzie, transporcie oraz w ciągnięciu przyczep.

Tuleje gumowe Pedders TrakRyder są generalnie bardziej elastyczne niż elastomerowe i ukierunkowane są na zastosowanie wymagające bardziej sprężystej reakcji zawieszenia.

Standardowa guma jest dużo lepsza w redukowaniu wibracji i hałasu. Gama tulei gumowych Pedders TrakRyder zapewnia wyśmienitą kontrolę nad pojazdem z cichą i komfortową pracą jednocześnie. Guma jest mniej odpowiednia do zastosowań narażonych na duży wpływ chemikaliów i innych materiałów takich jak oleje, smary, woski, rozpuszczalniki itp.