Sprężyny TrakRyder

Sprężyny TrakRyder stanowią fundament w ulepszaniu systemów zawieszeń 4×4. Sprężyny TrakRyder to rozwiązania przystosowane do ciężkiej pracy, dodające precyzji tak potrzebnej w poruszaniu się ciężkimi pojazdami 4×4. Produkowane są w wysoce zaawansowanej fabryce w Australii, ze stali najwyższej jakości. Sprężyny wytwarzane są w ściśle kontrolowanym procesie projektowania, produkcji i testów laboratoryjnych, aby wpisać się w wąską tolerancję obowiązującą na świecie i aby zapewnić odpowiednią pracę pod danym obciążeniem. Sprężyny standardowe i podwyższające, zwiększające prześwit, dostępne dla większości pojazdów, dają możliwość zrekompensowania wysokości pojazdu przewożącego ciężki ładunek, w holowaniu czy też kiedy zachodzi potrzeba montażu dodatkowych akcesoriów – orurowania, wyciągarek, stopni itp. Sprężyny wpasowują się w gamę amortyzatorów TrakRyder zwiększając kontrolę nad przechyłami pojazdu, skręcaniem się nadwozia, „pływaniem” w trakcie hamowania i ogólną kontrolą nad precyzją,  komfortem i trakcją w układzie zawieszenia.

Sprężyny TrakRyder są konkretnie zaprojektowane do poprawy charakterystyki ładowności pojazdu, a w szczególności dla osób, które często korzystają z przyczep lub przewożą ładunki na tyle pojazdu.

Sprężyny TrakRyder produkowane są w wysoce zaawansowanej fabryce w Australii ze stali najwyższej jakości.

Resory piórowe o zmiennej charakterystyce.

Dla większości pojazdów z podwójną kabiną (typu Pick-up) jeżdżących po naszych drogach, komfort jazdy i przewożenie ładunków niemal zawsze stanowi kompromis. Ale w dzisiejszych standardach wiele osób poszukuje lepszych rozwiązań, które poprawiałyby charakterystykę jazdy ich Pick-up-ami. Ogólnie klienci spodziewają się komfortu porównywalnego z cywilnymi sedanami. Ponieważ samochody tej klasy wykorzystywane są w równym stopniu w pracy jak i do rodzinnych wypraw, sprężyny powinny spełniać podwójną rolę. Pedders posiada produkt dostarczający wyjściowo to, na czym zależy klientom.

 

 

Wyselekcjonowana gama resorów piórowych oferuje:

  • Poprawę komfortu jazdy w załadowanym lub niezaładowanym pojeździe
  • Poprawione przekoszenie osi pojazdu o zwiększonym prześwicie
  • Polepszone właściwości w porównaniu z fabrycznymi
  • Innowacje w projektowaniu i budowie

Pobierz Broszurę

Resory piórowe.

  • Pedders TrakRyder są idealne do ciężkich załadunków i holowania, a także jako bezpośredni zamiennik dla przepracowanych już resorów.
  • Resory piórowe Pedders TrakRyder 4WD wyposażone są w specjalne, zmniejszające tarcie przekładki znajdujące się pomiędzy piórami resora, a także w tuleje oczkowe dla zminimalizowania połączenia, a w konsekwencji redukcji hałasu.
  • Skonstruowane tylko z najlepszej jakości stali, najtrwalsze i niezawodne.