Sprężyny SportsRyder

Sprężyny to absolutnie podstawowy element współczesnego obniżonego zawieszenia. Indeks twardości, wysokości przy obciążeniu czy wysokość przy montażu, mają fundamentalny wpływ na dynamikę, wyważenie pojazdu oraz jakość jego jazdy. Oczywiście wysokość obciążonej sprężyny wpływa na obniżenie samochodu, a także na jego zachowanie na drodze. Sprężyny Pedders SportsRyder są zaprojektowane i skonstruowane w najwyższych standardach jakości tak, aby dostarczyć odbiorcy bezkonkurencyjną wydajność, niezawodność i solidność.

Ze sprężynami Pedders SportRyder kierowanie pojazdem poprawia się zasadniczo poprzez zmianę, w stosunku do oryginalnych sprężyn, przechyłu nadwozia w nawrotach, zwiększenie przyczepności pojazdu, niepowodującej jednak nadmiernego utwardzenia i sztywności.

Projektowanie i produkcja sprężyn to rzemiosło, które wymaga restrykcyjnego przestrzegania szeregu wymagających procedur będących wysoce istotnymi w zaawansowaniu produktu końcowego.

Wszystkie, stworzone do ciężkiej pracy sprężyny produkowane są w naszej fabryce, ulokowanej przy Siedzibie Głównej Pedders Suspension w Keysborough, Victoria, Australia. Jeśli szukasz wysokiej jakości produktu, skontaktuj się z konsultantem, złóż nam wizytę abyśmy mogli wyposażyć Twój pojazd w odpowiednio dobrane komponenty stworzone dla bezpiecznej i komfortowej jazdy Twój samochód był wyposażony we właściwe komponenty gwarantujące bezpieczeństwo i komfort jazdy.