Amortyzatory SportsRyder

Modelem numer 1 w palecie SportsRyder jest światowej klasy, wielokrotnie nagradzany gwintowany amortyzator z 30-stopniową regulacją odbicia i tłumienia drgań, w którym zmiana ustawień odbywa się za pomocą jednego przycisku.

 

SportsRyder eXtreme XA Coil Over – regulowane kolumny

 

Dla poszukujących najlepszych rozwiązań w gamie Pedders zestaw SportsRyder Supercar oferuje pełną kontrolę nad prowadzeniem samochodu nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Oddzielna regulacja odbicia i tłumienia drgań pozwala kierowcy uzyskać równie precyzyjne nastawy zawieszenia jak w profesjonalnych autach rajdowych. Dostosowanie wysokości, możliwe w pełnym zakresie począwszy od dolnego mocowania, gwarantuje odpowiednie odbicie i utrzymanie poziomu wszystkich czterech kołach naraz.

 

Wzmocnij swoje zawieszenie i uzyskaj odpowiednie właściwości jezdne z regulowanymi amortyzatorami zaprojektowanymi dla aut wyczynowych.

 

Jeśli szukasz profesjonalnego zawieszenia o sportowej charakterystyce i możliwościach, odpowiedzią na Twoje potrzeby są amortyzatory SportsRyder firmy Pedders.

 

Zadzwoń już dziś do najbliższego przedstawiciela Pedders, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych amortyzatorów z gamy SportRyder.