Zawieszenie TrakRyder 4×4

Zawieszenia samochodów z napędem na cztery koła TrakRyder ukazują wiele lat doświadczenia, rozwoju technicznego i zapewniają właścicielowi pojazdu 4×4 nowy poziom jazdy i komfortu. Pedders TrakRyder Suspension posiada w gamie setki wysokiej jakości komponentów zaprojektowanych i skonstruowanych tak, aby poprawić jakość jazdy w samochodach 4×4. Sukcesy jakie odnoszą zawieszenia Pedders 4×4 nie są uwarunkowane istnieniem tylko jednego produktu. TrakRyder to cały system – system „szyty na miarę”, a jego efektywność wynika z faktu, że całość może być spersonalizowana dla potrzeb klienta i dopasowana do każdego pojazdu 4×4.

Z systemem TrakRyder radość z prowadzenia wzmocnionego, przeznaczonego na bardziej wymagające drogi pojazdu 4×4 łączy się z prowadzeniem i jazdą charakterystyczną dla standardowych aut cywilnych. Z TrakRyder możesz korzystać z wszystkich trudnych warunków drogowych, na jakie pozwala pojazd 4×4 i jednocześnie korzystać z łatwości prowadzenia jak zwykłego auta rodzinnego. Dla właścicieli nowych samochodów system TrakRyder oznacza kres koniecznego kompromisu pomiędzy napędem 4×4, a rezygnacją z komfortu jazdy.

Gdy zajdzie potrzeba, w codziennej drodze do pracy, w trakcie holowania czy ciężkiego załadunku i przewozu towarów, możesz być pewien, że ekspert Pedders Suspension TrakRyder pomoże dostosować układ zawieszenia pojazdu do Twoich potrzeb.

Gama produktów Pedders TrakRyder zawiera:

 1. Amortyzatory
 2. Sprężyny
 3. Resory piórowe
 4. Tuleje gumowe
 5. Tuleje poliuretanowe
 6. Amortyzatory skrętu
 7. Wieszaki resorów
 8. Poduszki powietrzne
 9. Drążki skrętne
 10. Części do układu kierowniczego i podwozia
 11. Górne mocowania kolumn
 12. Jarzma resorów – U-bolt
 13. Elementy do ustawiania geometrii kół
 14. Zaawansowane części do nastawów geometrii kół pojazdów 4×4

System TrakRyder oferuje komfort prowadzenia samochodu na standardowej drodze połączony z kontrolą poza nią.

Niezależnie od tego czy chodzi o codzienną jazdę, zestawy podnoszące lub do ciągnięcia przyczep, a nawet transportu ciężarów, możesz być spokojny, że Twój lokalny dostawca Pedders dobierze odpowiedni zestaw dla Ciebie i Twoich potrzeb związanych z użytkowaniem pojazdu.

TrakRyder (PDF)